info@Saina-cranes.com          021-22902305-6

مختصری از فعالیت های گذشته ما:

شروع فعالیت وارداتی ما به سال ۱۳۶۱ و با واردات ماشین آلات و قطعات یدکی عمدتاً کاترپیلار و کوماتسو و جی ام از کشورهای ایتالیا و ژاپن در قالب شرکت کماترا  باز می گردد.

نمایندگی رسمی و پخش کارخانجات ایتالیایی و ژاپنی مانند ESP ITALIANA سازنده قطعات یدکی کاترپیلار،  ITALCARDANO سازنده چهارشاخ گاردان های ماشین آلات سبک و سنگین،  BERCO سازنده زنجیر و زیربندی ماشین آلات سنگین برای بلدوزر و بیل مکانیکی،  CIR تامین کننده قطعات ماشین آلات راهسازی کوماتسو و کاترپیلار و شرکت NDC ژاپن سازنده اصلی یاتاقان و بوشینگ،  در طی چهار دهه گذشته.

اخذ نمایندگی رسمی و واردات صدها لودر و گریدر و غلطک ساخت کمپانی  CG KOBELCOبهمراه  ارائه خدمات فروش و پس از فروش و قطعات یدکی آنها برای شرکت دلتا پی  طی سال‌های ۱۳۸۲ الی ۱۳۹۰ نکات برجسته موجود در پرتفولیوی شرکت میباشد.

با شروع دهه ۹۰ و شناسایی فرصت  موجود  در یک  سگمنت رو به رشد صنعت ساختمان در کشور،  این شرکت اقدام به دریافت نمایندگی و واردات تاور کرین های پتنPOTAIN فرانسه نمود که بعدها با ساخت تاور کرین های بتن در چین و ارتقاء چشمگیر کیفیت این صنعت در کشور چین کمپانی سازنده تاور کرین  QLCM-SUN CRANEبا کیفیت مشابه پتن،  جایگزین قابل توجیهی برای اقتصاد ایران و انتخابی بهینه برای مصرف کنندگان ایرانی شد.

ماموریت ما در صنعت راه و ساختمان ارائه راه حل ها و راهکارهای بهینه و مهندسی تهیه ماشین آلات برای مشتریان است.

نگاه ما به نیاز مشتری نگاه حل مسئله به رضایت بخش ترین شکل از حیث کیفیت،  قیمت و زمان می باشد.

با کمال خوشوقتی و با تمام توان علمی و عملیاتی در خدمت مشتریان عزیر هستیم.